شرکت دایا پلیمر کاسپین
خانه / چاپ تامپو / سفارش چاپ تامپو ارزان باکیفیت مناسب

سفارش چاپ تامپو ارزان باکیفیت مناسب

زمانی که یک محصول تولید و آماده فروش می شود باید برند ان بر روی بسته بندی چاپ شود که در حال حاضر بهترین روش برای انجام این کار چاپ تامپو ارزان است که با کمک آن می توان در مدت زمان کوتاهی تمامی محصولات را با کیفیت مناسب نام گذاری کرد و آنها را در کارتنها قرار داد و روانه بازار نمود.

سفارش چاپ تامپو ارزان باکیفیت مناسب

معرفی چاپ تامپو دو رنگ رومیزی

معرفی چاپ تامپو دو رنگ رومیزیاین شیوه چاپ بسیار کاربردی است و بیشتر برای مواردی که ظرفها حالت خمیده یا کروی دارند استفاده می شود و می تواند با حداقل هزینه این کار را انجام دهد.
این دستگاه معمولا در تیراژهای پایین تر به صورت نیمه اتوماتیک کار می کند و می توان در طول روز به طور پیوسته از آن بهره برد و تمامی محصولات را با کمک آن برند گذاری کرد.
بسیاری از چاپ هایی که بر روی خودکار و سایر لوازم تحریر دیده می شود با کمک این روش انجام شده است که این نشان از کارایی بالای آن دارد.

برای اینکه یک طرح خاص بر روی محصول ایجاد شود یک کلیشه مخصوص ساخته می شود و سپس مقداری رنگ به دستگاه اضافه شده و کار چاپ آغاز می شود.
کلیشه ها در این دستگاه معمولا با استفاده از لمینت ها ساخته می شود که به همین دلیل زیبایی خاصی در طرح های روی محصول دیده می شود.
همانطور که بیان کردیم می توان از دو یا چند رنگ برای ایجاد طرح استفاده نمود که به صورت رومیزی چاپ می شوند و بهترین محصولاتی که در حال حاضر معرفی می شوند نیز از همین دسته می باشند.

فروشگاه انواع چاپ تامپو با قیمت ارزان

فروشگاه انواع چاپ تامپو با قیمت ارزانبرای اینکه همه نمونه ها به خوبی دارای طرح شوند باید بر روی دستگاه فیکس شوند و بدون حرکت بافاقی بمانند که این امر با کمک فیکچر انجام می شود.
تقریبا اکثر صنایعی که محصولات خود را به صورت فروشگاهی عرضه می کنند به دلیل مناسب بودن قیمت چاپ تامپو از این روش برای نام گذاری و پیاده کردن طرحها استفاده کرده اند.

در این میان شوینده های مختلف طرح های خاص تری بر روی ظروف ایجاد می کنند که برای این موارد  از دستگاه های حرفه ای تری کمک گرفته می شود .
فروشگاه چاپ تامپو باید تلاش کند تمامی نیاز داخلی به این امکانات را فراهم نماید زیرا هر روزه هزاران محصول در کشور تولید می شود که حتما باید برند آنها بر رویشان ثبت گردد.
هر چقدر قیمت این چاپها ارزان تر تمام شود قطعا قیمت نهایی محصولات نیز پایین تر می آید و قدرت خرید مردم عادی بیشتر خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09121784323 (مرادی)
شماره ثابت: 02122280323
تلگرام: Dayapolymercaspian@
پست الکترونیکی: Dayapolymercaspian@gmail.com
واتس اپ: کلیک

پاسخی بگذارید