شرکت دایا پلیمر کاسپین
خانه / بطری پلاستیکی / بطری ۴ لیتری پلاستیکی / فروش بطری ۴ لیتری پلاستیکی با قیمت پایین

فروش بطری ۴ لیتری پلاستیکی با قیمت پایین

بطری ۴ لیتری پلاستیکی با کیفیت عالی و کاملا استریلیزه با پایینترین قیمت به بازار عرضه می گردد. امروزه بخش عمده ای از این کالا به خارج از کشور صادر می گردد. بسیار پر استفاده در صنایع مختلف می باشند. می توان جهت نگهداری انواع مواد غذایی مایع و نیمه جامد از آنها استفاده نمود.

فروش بطری ۴ لیتری پلاستیکی با قیمت پایین

موارد استفاده از بطری ۴ لیتری پلاستیکی

موارد استفاده از بطری ۴ لیتری پلاستیکیبطری ۴ لیتری پلاستیکی در صنایع مختلف و کارخانه های تولید کننده انواع مواد غذایی استفاده می شود. این بطریها از نظر بهداشت کاملا تایید شده هستند و دارای تمامی مجوزها می باشند. 

در کارخانه های تولیدی انواع نوشیدنی همچون دوغ بسیار پر استفاده می باشند. جهت نگهداری انواع شیره و آب قوره نیز از این بطریها استفاده می گردد. بسیار مقاوم و مستحکم بوده و به دلیل انعطافی که دارند دچار ترک و شکستگی نخواهند شد. این بطریها دارای دستگیره نیز می باشند. بنابراین جابجایی آنها بسیار راحت و آسان است.

قیمت بطری پلاستیکی در مراکز تولیدی این کالا بسیار مناسب و همراه با تخفیف می باشد. این بطریها یک ابزار فوق العاده عالی برای نگهداری مواد می باشند. از درجه یک ترین مواد اولیه تولید می شوند بنابراین هیچ گونه میکروبی در ساختار آنها وجود ندارد.

فروشنده انواع بطری پلاستیکی ارزان قیمت

فروشنده انواع بطری پلاستیکی ارزان قیمتبهترین نوع بطری پلاستیکی ارزان قیمت توسط شرکت های تولید کننده این کالا ارائه می شود. این محصول در بسته بندی های شکیل و مناسب به بازار اروپا صادر می گردد و از فروش و قیمت بسیار بالایی برخوردار است.

صادرات بطری پلاستیکی با کیفیت عالی و کاملا مکانیزه به بسیاری از کشورهای اطراف در حال انجام می باشد. از مرغوبترین مواد اولیه در تهیه این مربا استفاده شده است.

فروشنده بطری پلاستیکی با کیفیت با توجه به حساسیت این محصول در برابر تغییرات محیط باید تمامی استانداردها را به کار گرفته و کالایی را تولید نماید که در شرایط دمایی کیفیت خود را حفظ نماید. بنابراین از بهترین نوع بسته بندی و کاملا استاندارد استفاده می کند.

تهیه این محصول به صورت عمده از طریق نمایندگیها و مراکز فروش این کالا در استان های مختلف امکان پذیر می باشد. می توان انواع مختلف این کالا را در بسته بندی های مختلف بزرگ و کوچک با قیمت های متنوع خریداری نمود.

قیمت این کالا در عمده فروشیها از تخفیف های بسیار عالیً برخوردار می باشد. بسیاری از کارخانه ها و مراکز تولیدی انواع کیک و کلوچه این محصول را در مقادیر بسیار زیاد سفارش و خریداری می نمایند.

مراکز عمده فروش بطری پلاستیکی به طور مستقیم با شرکت های تولید در ارتباط می باشند و بهترین و تازه ترین محصول را خریداری نموده و به مراکز تجاری کوچک عرضه می کنند.

کیفیت بطریها و بهداشتی بودن آن در این مراکز تضمین شده می باشد. این مراکز بسیار معتبر بوده و دارای تمامی مجوزها و تاییدیه های بهداشتی می باشند.

خرید بطری ۴ لیتری پلاستیکی درجه یک و اصل در این مراکز با مناسبترین قیمتها ارائه می شود. می توان جهت خرید این محصول از طریق مرکز فروش عمده اقدام کرد .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09121784323 (مرادی)
شماره ثابت: 02122280323
تلگرام: Dayapolymercaspian@
پست الکترونیکی: Dayapolymercaspian@gmail.com
واتس اپ: کلیک

مطلب پیشنهادی

شرکت بطری پلاستیکی کتابی در تهران

امروزه افراد به دنبال بطری هایی هستند که هم وزن سبکی داشته باشد و هم به راحتی قابل حمل باشد و در کیف جای زیادی نگیرد. بطری های نسل قدیم به دلیل اینکه بسیار بزرگ

پاسخی بگذارید